FOTO/Pas ndarjes nga Fero, Arbenita Ismajli më seksi se asnjëherë!

12:46 25/09/20201min154
arbenitalsmajli_47583773_2199981426689488_1939120662249864255_n-e1576616651327

Modelja shqiptare e cila prej vitesh jeton në Amerikë, Arbenita Ismajli njihet për tiparet tërheqëse dhe format e saj seksi, ndërsa pozat në Instagram marrin mijëra pëlqime e komente pozitive nga fansat. Ajo është shpeshherë në fokus të mediave rozë për lidhjen e saj me reperin Fero, me të cilin jo rrallëherë është aluduar për ndarje.

Së fundmi ajo ka marrë vëmendjen për shkak të paraqitjes së saj joshëse pasi ka publikuar një seri fotografish me një fustan klasik, i cili i ka theksuar akoma më tepër fizikun perfekt.

Me një fustan ngjyrë bezhë dhe make up natyral, Ismajli dukej shumë në formë dhe mori menjëherë dhjetëra reagime nga fansat e saj në rrjete sociale.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto