FOTO/Pa të brendshme mbi tavolinë, Kejvina Kthella i vë flakën rrjetit

14:47 07/09/20201min99
Screenshot_27-10-1068x632

Ish velina e ‘Xing’, Kejvina Kthella është mjaft e komentuar për paraqitjen e saj ku në sy bien format perfekte trupore. Ajo merr pëlqime edhe  komente të shumta në rrjete sociale, sidomos në ‘Instagram’. Modelja nuk nguron të tregojë asetet e saj trupore duke u zhveshur dhe duke i postuar pamjet në ‘Instagram’.

Së fundmi Kthella është shfaqur tejet ekstravagante teksa ka veshur një palë pantallona të cilat janë të hapura në njërën anë të këmbëve.

Pas publikimit të pamjeve në rrjet kanë vërshuar menjëherë komentet e shumta nga fansat, të cilët e kanë komplimentuar 25 vjeçaren paraqitjen e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto