(FOTO) Pa të brendshme, duke mbuluar pjesët intime me gjethe, Kida i vë flakën rrjetit

15:13 08/09/20201min144
kida-11-600x360-1

Kida është një prej këngëtareve shqiptare më të komentuara të momentit. Ajo ka publikuar dy projekte të reja me Mozzik, të cilat po kthehen në hitet e kësaj vere. Për të shijuar sukseset e fundit artistja ka vendosur të pushojë dhe të shijojë rrezet e diellit.

Në fotografinë e publikuar së fundmi në ‘Instagram’, Kida ka pozuar pa të brendshme, duke mbuluar pjesën e gjoksit me duar. Topless dhe me një palë të brendshme me dizajnin e leopardit artistja dukej më seksi se kurrë.

Shumë natyale dhe joshëse, Kida mori komente të shumta nga fansat pas publikimit të fotos topless.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto