(FOTO) Pa të brendshme dhe me gjoksin në plan të parë, Dhurata Dora rrit temperaturat

10:48 22/09/20201min144
Screenshot_34-30-717x450-1

Dhurata Dora është një ndër këngëtaret më të dëgjuara dhe më të pëlqyera shqiptare. Ajo ka publikuar mjaft projekte dhe shumë prej tyre janë kthyer menjëherë në hite. Së fundmi artistja ka bashkëpunuar me këngëtarin Azet dhe kanë hedhur në tregun muzikor “Fajet”, këngë e cila ka rezultuar mjaft e suksesshme.

Dora është një nga artistet që i pëlqen të eksperimentojë me pamjen dhe ‘look-un ‘ e saj. Ajo shfaqet gjithmonë mjaft e kuruar dhe me një stil të veçantë. Këtë herë artistja ka marrë vëmendjen me veshjen që ka përzgjedhur, e cila i theksonte format trupore dhe pjesën e gjoksit.

Pa të brendshme dhe me një kostum klasik, Dora u shfaq tejet joshëse në pamjet e publikuara në rrjetin sociale ‘Instagram’.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto