FOTO/Oriola Marashi nuk ndalet me pamjet ‘e nxehta’, pozon vetëm me të brendshme dhe ‘çmend’ rrjetin

10:33 08/09/20204min122
640-0-5b277a2d0a7b1

Oriola Marashi është mjaft e komentuar për pozat e nxehta që publikon shpesh në rrjete sociale, por së fundmi ka qenë në fokus të mediave rozë dhe për jetën sentimentale. Pak javë më parë bashkë me partnerin e saj Eros Grezda, çifti ‘shuan’ thashethemet për ndarje dhe vendosën të pushonin në Turqi në praninë e njëri tjetrit, ndërkohë që këtë periudhë janë shfaqur mjaft të dashuruar.

Modelja është mjaft aktive në ‘Instagram’ dhe tregon jo rrallëherë linjat perfekte trupore e njëspj ka vepruar dhe së fundmi. Marashi ka publikuar disa poza ‘të nxehta’ teksa ka qenë e veshur me të brendshme ngjyrë bojëqielli dhe një shall veror të së njëjtës ngjyrë të cilat e tregonin super joshëse.

Menjëherë pas publikimit të pamjeve, Oriola mori dhjetëra komente dhe mijëra pëlqime nga ndjekësit e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto