(FOTO) Nuk e fsheh më, Enca prezanton publikisht mashkullin që i ka vjedhur zemrën

14:41 09/06/20211min49
enca-cover-696x388

Enca Haxhia është një prej artisteve më të komentuara në mediet rozë. Ajo është shumë e përfolur për format e saj të kolme trupore, të cilat i nxjerr në pah vazhdimisht. Këtë periudhë artistja ka qenë mjaft aktive në rrjete sociale dhe ka pozuar në mënyrë mjaft provokuese.Artistja nuk ka nguruar as këtë sezon që të shfaqë sërish format trupore, duke u zhveshur dhe duke marrë vëmendjen e fansave dhe publikut të gjerë.

Mirëpo teksa të gjithë po prisnin projektin e saj më të ri muzikor, këngëtarja i ka surprizuar të gjithë me një postim në Instagram ku shfaqet duke përqafuar një mashkull, identitetin e të cilit nuk e ka zbuluar pasi në foto shfaqet vetëm me shpinë.Mos vallë me anë të kësaj pamjeje romantike, artistja na prezantoi me partnerin?!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto