FOTO/Nudo në ditën e lindjes, publikohen pamjet e nxehta të aktores së famshme

11:26 28/09/20202min154
gp-morning-routine-1068x814

Gwyneth Paltrow është një nga aktoret hollivudiane më të bukura dhe më të suksesshme. Paltrow është mjaft e komentuar për paraqitjen e saj dhe shfaqet gjithmonë mjaft e kuruar deri në detaje.

Ditën e djeshme ajo ka festuar 48 vjetorin e lindjes në një mënyrë mjaft të veçantë. Aktorja ka pozuar krejtësisht e zhveshur duke marrë vëmendjen e të gjithëve.

“Me asgjë, vec veshjes së ditës sime të lindjes… Faleminderit shumë për urimet për ditëlindje…”, ka shkruar Gwyneth krahas fotos së publikuar, ku duket super në formë dhe me linja perfekte trupore.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto