Foto nudo dhe flirte me futbollistë, binjaket nuk “përmbahen”

20:36 22/02/20211min37

735-459-matild-i-polin-tanto (1)

Matild dhe Polin Tanto janë dy binjake mjaft të njohura në rrjete sociale. Dy motrat postojnë shpesh foto provokuese në Instagram dhe jo vetëm. Në profilet e tyre, binjaket tregojnë herë pas here edhe mesazhet që shkëmbejnë me personazhe të njohura ndërkombëtare, kryesisht futbollistë.

Kohët e fundit, fotot e tyre kanë bërë xhiron e rrjetit pasi në të shumtën e rasteve janë foto nudo. Matild dhe Polin në fakt nuk janë modele apo personazhe publike, por thjesht dy vajza që gjithmonë e më shumë po rrëmbejnë vëmendjen e rrjetit.


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto