(FOTO) Nora Istrefi më në formë se kurrë, merr vëmendjen me paraqitjen joshëse

15:24 06/10/20201min99
download (41)

Nora Istrefi është një prej këngëtareve më seksi shqiptare. Ajo është komentuar shpesh për fizikun e saj perfekt, i cili është rezultat i një regjimi të rregullt ushqimor si dhe aktivitetit fizik në palestër. Istrefi shfaqet gjithmonë e veshur plot stil dhe kujdeset për mënyrën sesi duket, ndërkohë që është mësuar se harxhon mijëra euro për rrobat e saj.

Pak kohë më parë mediat shkruan se një fustan i saj kushtonte plot 1300 euro, ndërsa vëmendjen Nora e mori sërish pas paraqitjes tejet joshëse.

 

Me një fustan të zi, i cili i theksonte linjat trupore artistja dukej super në formë dhe mori vëmendjen e të gjithëve.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto