FOTO/ Një fanse “hot” për Çelsin, modelja ruse nuk përmbahet në rrjetet sociale

18:28 30/09/20202min393
sexy

Pas një merkatoje të shfrenuar me miliona euro të shpenzuara, Çelsi ka nisur rrugëtimin në sezonin 2020-2021.

Por starti nuk ka qenë nga më të mirët për blutë e Londrës, të cilët në tre javët e para të kampionatit kanë grumbulluar 4 pikë. Por nëse paraqitjen në fushë, kanë qenë deri tani me luhatje, Çelsi, jashtë fushë po mahnit me tifozet superseksi.

MARIA LIMAN1

Një prej tyre është edhe modelja dhe aktorja ruse Maria Liman. Bukuroshja, e cila njihet si një fanse e zjarrtë e skuadrës londineze vijon të shkëlqejë në rrjetet sociale, aty ku rregullisht poston foto tepër provokuese.

LIMAN MARIA MARIA LIMAN2 MARIA LIMAN3 MARIA LIMAN

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto