FOTO/Nga makina luksoze, Kida merr vëmendjen me ‘look-un’ e ri

15:26 20/10/20202min63
Screenshot_1-56-696x371-1-1

Kida është një prej këngëtareve shqiptare më të komentuara të momentit. Ajo ka publikuar dy projekte të reja me Mozzik, të cilat po kthehen në hite. Për të shijuar sukseset e fundit artistja ka vendosur të kujdeset për pamjen e saj duke u shfaqur mjaft e kuruar këtë periudhë.

Kida është shfaqur këtë periudhë tejet ndryshe duke marrë vëmendjen e të gjithë fansave dhe ndjekësve. Ajo ka publikuar madje fotografi të ekzagjeruara duke u komentuar për paraqitjen e saj dhe ndryshimin e stilit të saj.

Së fundmi vëmendjen e mori me anë të disa pozave, të cilat i ndau me ndjekësit në ‘Instagram’. E veshur plot stil dhe me një ‘look’ të plotësuar ajo u komplimentua për paraqitjen dhe mori mijëra paraqitje nga fansat.

 

Ajo është fotografuar nga një makinë luksoze, teksa për veshjen ka vendosur të jetë më sportive kësaj here.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto