(FOTO) Me veshje mjeku dhe armë në dorë, shoqërohet te Infektivi e burgosura

11:42 11/09/20209min109
in-4-1068x738

Këtë të premte një e burgosur femër është transportuar nën masa të forta sigurie në sipatin infektiv në Tiranë, ku trajtohen personat e prekur nga Covid-19.

Në foto duket edhe një polic i cili veç veshjes anti-covid, shfaqet edhe me armë në duar.

Në ditët e fundit janë regjistruar disa të burgosur të infektuar me Covid-19, ndërsa 2 prej tyre kanë e humbur këtë betejë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto