(FOTO) Më të dashuruar se kurrë, Genta Ismajli dhe biznesmeni turk marrin vendimin e papritur

15:24 09/09/20202min135
640-0-5e3f245f275de

Genta Ismajli është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare. Ajo është mjaft e komentuar për jetën e saj private, pasi vetëm pak kohë më parë bëri publike romancën me biznesmenin turk Huseyin Usta. Që prej atij momenti çifti ka vjedhur vëmendjen e mediave rozë pasi të dy nuk ngurojnë të ndajnë momente nga përditshmëria në rrjete sociale.

Usta ka treguar shpesh mbështetjen e tij ndaj partneres në karrierën e saj dhe këtë e ka shfaqur edhe publikisht, ndërkohë që çifti kanë një lidhje të fortë me njëri tjetrin. Së fundmi biznesmeni turk dhe Genta kanë vendosur që llogaria e këngëtares në ‘Tik Tok’ të menaxhohet nga Huseyin.

Nuk dihet nuk dihet nëse ky vendim do të pasohet edhe me të tjera menaxhime nga ana e partnerit të Ismajlit por momentalisht në rrjete sociale artistja është mjaft aktive.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto