(FOTO) Me të brendshme dhe krah engjëlli, Tayna zhvishet dhe rrit temperaturat

10:25 28/09/20202min263
images (7)

Tayna është një ndër artistet më të suksesshme shqiptare. Ajo ka vetëm disa vite që ka hyrë në tregun muzikor dhe projektet e saj janë kthyer menjëherë në hite. Këngëtarja publikoi pak kohë më parë këngën e saj më të re ‘Qeqe’ e cila rezultoi mjaft e suksesshme dhe u pëlqye menjëherë nga publiku.

Artistja merr vëmendjen edhe për shkak të paraqitjes së saj joshëse, ku nuk nguron aspak të tregojë asetet trupore. Pas disa projekteve muzikore, bukuroshja ka qenë duke shijuar pushimet në Los Angeles, e së fundmi edhe në Turqi.

Ajo ka ndarë një në rrjete sociale një fotografi ku është shfaqur vetëm me të brendshme dhe dukej mjaft seksi. Me krah engjëlli, artistja mori vëmendjen e të gjithëve pasi ranë në sy format e tonifikuara për të cilat ka treguar se kujdeset së tepërmi në palestër.

 

Kohët e fundit 23 vjeçarja ka guxuar me paraqitjen e saj duke ndarë në rrjete sociale pamje shumë provokuese.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto