(FOTO) Me rroba banje nga Jugu i Shqipërisë, Alketa Vejsiu shfaqet krejt ndryshe

15:00 08/10/20202min240
Screenshot_7

Alketa Vejsiu është një prej moderatoreve shqiptare të cilën jemi mësuar ta shohim mjaft të kuruar dhe me një stil klasik thuajse gjithë kohës. Ajo pozoi me bikini nga plazhi dhe për herë të parë vendosi të bëjë publike fotografinë në rrjete sociale këtë sezon veror, duke shkaktuar reagime të shumta në rrjet.

 

Së fundmi ajo është bërë nostalgjike dhe ka ndarë disa nga pamjet e pushimeve, të cilat i ka kaluar në Jug të Shqipërisë.

 

Edhe pse jo me një veshje klasike, me tualet apo me flokët e krehura, Alketa dukej në super formë me rrpobat e banjës dhe veshjet verore, duke marrë mijëra pëlqime dhe dhjetëra komente nga ndjekësit në ‘Instagram’.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto