FOTO-“Mbrëmje frymëzuese dhe vëllazërore”/ Presidenti Ilir Meta takohet me Ramush Haradinajn

22:11 04/10/20202min127
meta-haradinaj

Presidenti Ilir Meta e ka mbyllur javën me ish-kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj.

Takimin mes tyre e ka bërë të ditur Kreu i Shtetit, Ilir Meta me anë të një postimi në Facebook.

Ndër të tjera Meta thekson se ata po kalojnë një mbrëmje frymëzuese dhe vëllazërore.

”Me Ramushin, një mbrëmje frymëzuese dhe vëllazërore.”- shkruan Meta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *