FOTO/ Marina Vjollca super joshëse, pozon me të brendshme dhe rrit temperaturat

15:27 07/10/20201min244
740full-marina-vjollca

Marina Vjollca është një ndër moderatoret më të pëlqyera nga publiku shqiptar. Vjollca shfaqet gjithmonë në super formë dhe jo rrallë herë vëmendjen e marrin format trupore. Kësaj here ajo ka vendosur të ndajë në rrjetin social ‘Instagram’ një fotografi ku duket mjaft joshëse.

Moderatorja ka pozuar me një palë pantallona të shkurtra dhe një këmishë të bardhë të hapur që i tregonte të brendshmet, duke i theksuar akoma dhe më tepër format trupore.

Pëlqimet dhe komentet nga ana e ndjekësve nuk kanë munguar, ku shumica prej tyre e kanë komplimentuar për linjat trupore. Edhe këtë sezon veror Marina po vijon të jetë pjesë e “Klanifornia” në TV Klan.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto