Foto/ Manastirliu jep lajmin: Silva Bino shërohet nga COVID-19!

15:42 10/10/20202min158
silva bino spital

Pas disa ditësh e infektuar me COVID-19 specialistja e ISHP, Silva Bino është shëruar nga virusi.

Lajmin e jep ministrja e Shëndetësisë, Manastirliu e cila nuk fsheh gëzimin për shërimin e saj.

Ajo thekson se Bino ka lënë spitalin infektiv pas dy javësh të vështira.

STATUSI NGA OGERTA MANASTIRLIU

Më gëzoi pa masë lajmi i shërimit të prof. Silva Binos, gruas së fortë dhe profesionistes së rrallë, e cila sapo ka lënë spitalin infektiv, pas dy javësh të vështira nën kujdesin e prof. Najadës dhe kolegëve të saj në spitalin #COVID1.

Të presim me padurim🙏🏼

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto