FOTO/ Loredana ndryshon totalisht “look”

10:34 22/09/20201min243
loredana-1-696x463

Për një kohë të gjatë është ndjerë mungesa e reperes Loredana Zefi në rrjetet sociale.

Por pritjes i erdhi fundi ditën e djeshme ku ajo erdhi me disa postime dhe projekte të reja.

Loredana madje kishte ndryshuar totalisht “look” duke u kthyer në brune.

 

Ky “look” i ri ishte krijuar posaçërisht për klipin e këngës së saj më të re “Intro”, ku ajo u shfaq me flokë dhe veshje tërësisht të zezë. Kënga, në vetëm pak orë publikim, ka arritur të marrë shumë klikime dhe komente pozitive.

24-vjeçarja ka njoftuar edhe publikimin e albumit të ri.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto