(FOTO) Kujtim Gjuzi godet sërish / Hap krahun, del nga makina, merr snajperin dhe me ‘syrin pishë’ e drejton nga…

11:33 07/10/20202min77
Screenshot_1-39 (1)

Deputeti i opozitës parlamentare, Kujtim Gjuzi di si të tërheqë vëmendjen e opinionit publik, pasi shpeshherë e kemi parë që krahas debateve të ethshme me Kryeministrin Rama dhe kreun e Kuvendit, Gramoz Ruçi, ai publikon edhe detaje nga jeta e tij e përditshme.

Së fundmi, ai ka publikuar në profilin e tij në ‘Facebook’ një foto me snajper nga Pogradeci.

Gjuzi shihet teksa merr shënjestër me snajper dhe duket se syrin e ka ‘pishë’, mirëpo përveç fotos dhe vendndodhjes, Gjuzi nuk e ka treguar se kush është shënjestra e snajperit.

FOTO E PUBLIKUAR NGA GJUZI NE PROFILIN E TIJ NE FACEBOOK
FOTO E PUBLIKUAR NGA GJUZI NE PROFILIN E TIJ NE FACEBOOK

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto