FOTO/ Krejt papritur, ish banorja e ‘Big Brother’ i jep fund beqarisë, dalin pamjet nga dasma

10:32 08/10/20206min203
Screenshot_2-20

Mimoza Krasniqi ka qenë një nga banoret më të komentuara të shtëpisë së ‘Big Brother’ për shkak të paraqitjes por edhe për moshës së saj, pasi ishte konkurrentja më e re që merrte pjesë në këtë format televiziv.

Krasniqi pas përfundimit të edicionit të dytë të show-t vendosi të largohej nga ekrani dhe ta mbante jetën private larg vëmendjen mediatike, ndërkohë që është mësuar se ajo ka vendosur t’i japë fund beqarisë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto