(FOTO) Kim Kardashian nuk i le vend imagjinatës, me bluze të lagur dhe transparente rrit temperaturat

14:51 11/09/20204min215
Kim-K_lead-1068x601

Ylli i ‘Keeping Up with the Kardashians’, Kim Kardashian është mjaft e komentuar për format e saj trupore. Ajo tregon shpesh asetet bombastike që zotëron në rrjete sociale, duke rritur kështu audiencën e fansave dhe ndjekësve.

Së fundmi ajo ka vendosur të pushojë në Malibu, nga ku është shfaqur tejet joshëse. Me një palë bikini seksi dhe një bluze transparente Kim ka ngacmuar imagjinatën e ndjekësve nga bregdeti.

39-vjeçarja dukej më në formë se kurrë, ndërkohë që mori vëmendjen e të gjithëve me paraqitjen e saj këtë herë. Dy ditë më parë Kardashian njoftoi se pas 14 vitesh në transmetim emisioni i familjes së famshme nuk do të transmetohet më për arsye që nuk janë bërë akoma të ditura por mendohet se Jenner-Kardashian duan të ruajnë privatësinë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto