FOTO/ Kapen 50 sirianë në një kamion, Policia dhe forcat Shqiponja në vendngjarje

22:44 09/10/20201min160
kamion1

Rreth 50 sirianë janë kapur në një mjet të tonazhit të rëndë në aksin nacional Korçë-Pogradec në afërsi të fshatit Pirg.

Sikurse shihet edhe nga fotot e siguruara nga “Panorama” shihet se ata kanë qenë të futur në një kamion.

Forca të shumta të policisë, atyre Shqiponja dhe të policisë së Kufirit kanë shkuar në vendin e ngjarjes.

kamion 3kamion 5kamion1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto