(FOTO) Jo më e zhveshur dhe provokuese, Morena Taraku ndryshon totalisht pamjen dhe stilin

14:50 19/10/20203min96
download - 2020-10-19T145034.674

Morena Taraku është mjaft e komentuar për linjat e saj trupore dhe fotografitë provokuese që ndan me fansat në rrjete sociale. Ajo nuk nguron të zhvishet përpara kamerës dhe të tregojë asetet që zotëron.

Prej disa kohësh Taraku ndodhet në Turqi dhe bën një jetë mjaft luksoze ndërsa thuajse gjithë sezonin veror ajo ka shijuar bregdetin apo resortet, ndërsa nuk nguron të shpenzojë për veshje origjinale me çmime marramendëse.

Morena ka ndryshuar look-un e saj pasi ka prerë balluket dhe duket mjaft joshëse, ndërkohë që këtë periudhë ka qenë mjaft aktive në rrjete sociale. Teksa jemi mësuar që shpesh ta shohim me veshje të ekzagjerua dhe tejet provokuese, modelja ka nisur të ndryshojë edhe stilin e veshjes së saj.

 

Këtë herë ajo kishte veshur një fustan klasik në ngjyrë jeshile,i cili i shkonte shumë dhe e tregonte mjaft elegante duke mos zbuluar më tepër sesa duhet nga pjesët e trupit të saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto