(FOTO) Ish-presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga mahnit me pamjen

18:03 11/11/20202min110
atifetejahjaga_124373582_191754175848638_2846971093055704201_n

Ish-presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga, është komentuar jo pak herë vitet e fundit për ndryshime drastike në pamje.

Pasi la postin e Presidentit, Jahjaga merret me fondacionin e saj “Atifete Jahjaga” në mbështetje të grave përmes kauzave të ndryshme.

Ajo është mjaft aktive dhe e ndjekur edhe në rrjetet sociale, përmes së cilave shpesh ndan me ndjekësit imazhe të ndryshme nga përditshmëria apo aktivitetet me të cilat merret.

Së fundmi, Jahjaga ka publikuar në rrjetin social Instagram një fotografi, ku është shfaqur mjaft ndryshe dhe tërheqëse.

 

 

  • foto galeri
  • foto galeri

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto