(FOTO) I lidhur me aparatura në spital, këngëtari shqiptar infektohet me koronavirus!

14:41 12/10/20201min216
1602503743_valtonkrasniqi1

Këngëtari i njohur shqiptar, Valton Krasniqi ka njoftuar se është prekur me koronavirus. Përmes një njoftimi në rrjete sociale, artisti tregoi se ishte konfirmuar pozitiv me covid-19.

Me një fotografi ku ndodhet i shtrirë në spital, Krasniqi ju ka bërë thirrje të gjithëve të tregojnë kujdes. Ai shton se nuk e ka besuar ekzistencën e këtij virusi deri në momentin që është infektuar vetë.

“Tani sa e mora lajmin se jam pozitiv nga COVID-19, kurrë se kam besuar këtë virus. Keni kujdes ruani vetën familjen dhe shoqërinë e juaj. Zoti ju ndihmoftë”, shkruan Krasniqi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto