FOTO / Edi Rama kapet mat duke pushuar në resortin luksoz në jug të Shqipërisë

20:17 13/08/20201min110
457211

Kryeministri Rama ka vendosur që këtë vit ditët e nxehta të gushtit t’i kalojë në jug të Shqipërisë.

Ai është fotografuar sot në Sarandë së bashku me bashkëshorten e tij, ku me siguri pranë tyre do të jetë dhe i vogli Zaho.

Kreu i qeverisë shihet mjaft i qeshur nën shoqërinë e bashkëshortes Lindës teksa po pushojnë në një prej hoteleve më luksoze.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto