FOTO/E zhveshur në vaskë, Eni Koçi shfaqet super joshëse dhe ‘tërbon’ rrjetin

14:13 08/09/20202min131
118674598_1080519662392920_5755089118725993853_n-1-1068x801

Artistja e njohur shqiptare, Eni Koçi është mjaft e komentuar për paraqitjen e saj krahas talentit në muzikë. Ajo ka një stil të veçantë, për të cilin kujdeset së tepërmi duke zgjedhur veshje dhe aksesorë të  ndryshëm jo vetëm në projektet e saj muzikore por edhe në përditshmëri.

Këngëtarja është mjaft aktive në rrjete sociale ku publikon fotografi të ndryshme. Së fundmi ajo ka postuar një pamje ku është shfaqur tejet joshëse, ndërkohë që ka qenë duke shijuar një banjë në vaskë.

E zhveshur dhe me shkumë, Eni dukej mjaft në formë teksa ka qenë duke konsumuar dhe një gotë shampanjë. “Mirëmëngjes, kaloni një ditë të bukur”, ka qenë mbishkrimi i fotografisë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto