(FOTO) E zhveshur duke kryer lëvizje provokuese, Aurela Hoxha rrit temperaturat me pozat e ‘nxehta’

11:28 23/10/20203min82
download (7)

Aurela Hoxha është një prej emrave të njohur në showbizzin shqiptar. Ajo është shpërngulur prej kohësh në Spanjë ku ka krijuar një jetë të re me partnerin por ka treguar se nuk e ka lënë pas dore përfshirjen në botën e modelingut.

Së fundmi Aurela ka pozuar në mënyrë shumë provokuese për një set të ri fotografik. Aurela mori vëmendjen e të gjithëve në rrjete sociale pas publikimit të disa pamjeve ku shfaqet shumë joshëse me rroba banje të cilat e tregonin tejet seksi, teksa ka pozuar për ‘Versace’.

 

Ky është një tjetër sukses i modeles, e cila ka bashkëpunuar dhe më herët me marka ndërkombëtare, duke përfaqësuar imazhin e tyre.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *