FOTO/Dua Lipa shfaqet në super formë, më joshëse se asnjëherë me paraqitjen e fundit

14:04 20/10/20202min114
maxresdefault-6-696x392

Dua Lipa është padyshim një nga artistet më të suksesshme shqiptare. Ajo ka arritur majat me projektet e saj pasi vetëm pak kohë më parë njoftoi se klasifikuar si artistja e tretë më e dëgjuar në botë dhe artistja e parë femër më e dëgjuar. Dua merr vëmendjen edhe për shkak të paraqitjes së saj pasi jemi mësuar ta shohim gjithmonë super në formë dhe me një pamje të kuruar.

Së fundmi ajo ka shkuar në Londër, ku jeton familja e saj si dhe miqtë dhe të afërmit e saj. Artistja ndau disa fotografi në ‘Instagram’, ku u shfaq me një stil të veçantë dhe me një paraqitje perfekte.

 

Me një kostum në ngjyrë jeshile, i cili i theksonte linjat perfekte trupore Dua shkroi: “Londra po më thërret”.

Menjëherë pas publikimit të pamjeve në rrjete sociale ajo mori mijëra pëlqime dhe dhjetëra komente pozitive nga fansat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto