FOTO/ Donald Veshaj njofton nisjen e një projekti të ri televiziv, Bora Zemani e uron publikisht

12:55 16/10/20203min142
640-0-5eb924ac21ba0

Moderatorja Bora Zemani dhe aktori i njohur i humorit Donald Veshaj prej disa kohësh po përjetonin një romancë por papritur fshinë çdo fotografi me njëri tjetrin në rrjete sociale duke njoftuar kështu me mënyrën e tyre se nuk ishin më bashkë.

Bashkë me Romeo Veshaj ata nuk vijuan emisionin e tyre ‘Treshat’, ndërsa së fundmi djemtë kanë zbuluar detaje të reja për projektin e tyre të ri të quajtur ‘Binjakët’, pjesë e së cilit do të jetë dhe moderatorja Einxhel Shkira si dhe aktorja Mariana Kondi.

Me anë të një videoje të publikuar në ‘Instagram’, Donaldi tregoi se ‘Binjakët’ do të nisë së shpejti.

“Binjaket

Kjo eshte promo e pare e @binjaket_show . U munduam te benim nje promo te tipit “nuk keni pare asgje akoma” por nuk e realizuam dot. Shihemi se shpejti ne @vizionplustv ❤️😘. #staytuned @romeoveshaj @saraci_kreshnik @tirigjoci @einxhel_shkira @marianakondiofficial”, shkruan ai, ndërsa në sy ka rënë një koment i ish partneres, Bora Zemani

“Suksesee”, shkruan Zemani shoqëruar me emoji me sy me zemra.

 

Pas lajmeve që qarkulluan për ribashkim aktori dhe moderatorja nuk kanë reaguar ende por mesa duket ruajnë raporte mjaft të mira.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *