(FOTO) Çfarë ndodhi? Rihanna fotografohet me të nxira dhe plagë në fytyrë

11:11 07/09/20202min98
rihanna1-696x393

Këngëtarja me famë botërore, Rihanna ka pësuar një aksident duke drejtuar një skuter elektrik. 32 vjeçarja është fotografuar nga paparacët ndërkohë që kishte dalë në mbrëmje në ‘Los Angeles’ dhe menjëherë kanë rënë në sy të nxirat dhe dëmtimet në fytyrën e saj.

Pasi është future në makinë artistes i është dashur të heqë syzet duke ju dalluar kështu shenjat që ishin krijuar si shkak i aksidentit. Këngëtarja kishte qenë duke promovuar linjën e saj të re të bukurisë nga kompania “Fenty Beauty” në Giorgio Baldi në Santa Monica sipas TMZ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto