FOTO/ Boris Johnson heq kollaren dhe nis…

15:02 29/09/20201min121
borisi-1-1 (1)

Kryeministri britanik Boris Johnson duket më në formë se kurrë, i angazhuar me vrap dhe aktivitete sportive.

Ai është shprehur se ndihet shumë herë më mirë se para infektimit me koronavirus dhe shumë i lumtur sepse ka arritur peshën që ka dëshiruar gjithmonë.

“Unë jam më mirë nga sa isha më parë, jam i aftë si një qen kasapi. Hezitoj të jap ndonjë këshillë, por humbja e peshës është një gjë shumë e mirë për të bërë”,-u shpreh Johnson plot entuziazëm.

Johnson tha se peshonte 112 kg, por duhej të dobësohej sepse ishte e tepërt për një mashkull me gjatësi 1.78m të kishte këtë peshë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto