(FOTO) Bella Hadid ndryshon pamje, fotografohet me ‘look-un’ e ri dhe nuk njihet më!

16:01 07/10/20201min130
Bella-Hadid-Age-height-Weight-Size-DOB-Boyfriend-Family-Bio

Supermodelja e njohur Bella Hadid ka marrë vëmendjen e të gjithëve me fotot që ka postuar së fundmi në rrjete sociale. Ajo i ekspozon shpesh format e saj perfekte turpore dhe duket gjithmonë në super formë, ndërsa së fundmi Hadid është fotografuar me një paraqitje të re.

Bella ka qenë duke dalë nga një sallon bukurie dhe ky veprim nuk i ka shpëtuar paparacëve. Modelja dukej krejt ndryshe pasi kishte zgjedhur një ngjyrë të re për flokët, disa kohë pasi i lyente vetëm në ngjyrë të zezë.

Këtë herë Hadid preferoi ngjyrën karamel të përzier me një ton çokollate të zezë, e cila i shkonte mjaft. 23 vjeçarja është listuar shpesh në media si një nga femrat më të bukura në botë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto