(FOTO) Aktorja e njohur pozon nudo në kopertinën e revistës dhe përcjell mesazhin e fortë: Askush nuk mund të më gjykojë

15:39 01/10/20201min140
vanessa-evi-1-1-1068x609

Vanessa Incontrada ka pozuar krejtësisht e zhveshur në numrin e ri të revistës “Vanity Fair”, duke marrë vëmendjen e të gjithë lexuesve edhe jo vetëm. Ajo ka përcjellë krahas pamjeve një mesazh të veçantë për të gjitha femrat, duke ju kërkuar të gjithëve që të ndalojnë gjykimet.

“Askush nuk mund të më gjykojë mua, madje as ti” është slogani i ri i përdorur i ‘Vanity Fair’.

“Mësoni të pranoni trupin tuaj dhe mos lejo askënd të të gjykojë”, ka qenë një prej mesazhe të forta që e ka bërë Vanessën të pozojë nudo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto