FOTO/ Aksident i rëndë në Tiranë

19:33 25/10/20201min92
thumbnail_lajmi fundit PUSULLA

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë.

Mësohet se një person është në gjendje të rëndë, pasi është përplasur nga një makinë.

Ngjarja ka ndodhur pranë urës së Institutit në Tiranë, thanë dëshmitarë nga vendi i ngjarjes.

Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur dhe ambulancat, duke e dërguar të plagosurin në spital.

Shoferi është shoqëruar për hetimet e mëtejshme.

Image

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto