(FOTO) Aksident i frikshëm në Kamëz, makina përplaset me shtyllën, shoferi rëndë në spital

11:05 14/09/20201min56
images (1)

Një aksident i frikshëm është regjistruar mëngjesin e sotëm në Kamëz, ku një makinë është përplasur me shtyllën.

Ngjarja ndodhi mengjesin e sotem dhe mëaohet se nga perplasja është plagosur shoferi, i cili aktualisht ndodhet në spitalin e Traumës.

Sakaq, akoma nuk dihen shkaqet e ngjarjes dhe gjendja shëndetësore e shoferit.

Ndërkohë policia po vijon me hetimin e këtij rasti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto