FOTO/23 vjeç por me një Rolls Royce, publikohen pamjet e makinës luksoze të Kylie Jenner

13:09 11/09/20203min72

Screenshot_2-19-1068x532

Kylie Jenner di gjithmonë si të surprizojë fansat e saj. Biliarderja më e re në botë tashmë njihet për shpenzimet me vlera marramendëse, ku së fundmi spikati festa super luksoze për datëlindjen e saj, që me siguri ka pasur një faturë shumë të lartë.

Megjithatë Jenner nuk ka ndërmend të ulë shpenzimet me vlera shumë të mëdha e jo më të kursejë. Së fundmi janë publikuar pamjet nga makina e saj e tipit Rolls Ryoce me vlerë 400 mijë dollarë. 23 vjeçarja, e cila u bë e famshme nga seriali ‘Keeping Up With the Kadashians’ u kombinua me ngjyrën rozë të veshjes së brendshme të makinës së saj.

Kylie dukej mjaft në formë dhe me një pamje të kuruar, ndërsa vëmendjen kësaj here nuk e morën format trupore por automjeti i saj luksoz. Disa kohë më parë në rrjet u publikuan edhe pamjet nga avioni i saj privat me vlerë 73 milionë dollarë, të cilat treguan edhe njëherë stilin luksoz të jetesës të themelueses së ‘Kylie Cosmetics’.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto