FOTO/ ʺVëlla, nuk e dija që ishe shqiptarʺ , Shkodran Mustafi reagim epik në “Instagram”

19:18 30/10/20201min265
mustafi

Shkodran Mustafi mbrojtësi me origjinë shqiptare ka vite që aktivizohet në radhët e skuadrës londineze të Arsenalit.

Mbrojtësi i cili përfaqëson Gjermaninë nuk e ka fshehur asnjëherë origjinën e tij, ku kanë spikatur dhe festimet pas golave dhe me shqiponjën të formuar me duar.

Mustafi

Për shqiponjën ka reaguar Mustafi në rrjetin e tij zyrtar në ʺInstagramʺ ku në ʺstoynʺ e tij ka publikuar festimin e golit të Xhek Uillok me mbishkrimin e një batute ʺvëlla nuk e dija që ishe shqiptar, hajde shqipeʺ , shkruan Shkodran Mustafi në foton për Uillok.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto