“Fjalimi i parë”/ Saimir Tahiri nxjerr videon e rrallë, ja kush e shoqëron këto ditë

18:19 06/09/20202min132
saimir-tahiri-femijet

Publikimet e tij në rrjetet sociale, janë të rralla. Por kohët e fundit, ish ministri Saimir Tahiri nuk ka ngurruar të ndajë me ndjekësit momentet e tij me fëmijët.

Së fundmi, në Facebook, Tahiri ka publikuar një video ku shihet me djalin e madh Drinin dhe të voglin, Golikun.

Ky është një moment ku i vogli i shtëpisë, imiton, në përpjekje për të mësuar të flasë.

Drini dhe Tahiri, nxjerrin gjuhën dhe duket se kjo e bën të argëtohet Golikun, i cili i imiton dhe shihet duke buzëqeshur.

“Fjalimi i parë jo keq”, shkruan Tahiri, shoqëruar me disa emoji duke qeshur me lot.

saimir tahiri femijet2

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto