Filmat që do t’ua bëjnë edhe më të bukura festat e fundvitit

00:33 31/10/20202min91
auto_640-0-5f746cef7ffa81604088245

Krishtlindjet është periudha më e bukur e vitit. Çdo qytet i botës ndryshon pamje në atë kohë dhe dhuratat nuk kanë të ndalur.

Por, sigurisht që filmat në fundvitit i japin më gjallëri festave.

Për vite me radhë, filmat e Krishtlindjes kanë thyer rekorde shikueshmërie e kështu duket se do të ndodh edhe sivjet me filmat që sjell Netflix.

Në vazhdim mund ta shihni listën e këtyre projekteve dhe datën e publikimit.

1.Holidate (28 tetor)

2.Operacion Christmas Drop (5 nëntor)

3.Dash & Lily (10 nëntor)

4. Jingle Jangle: A Christmas Journey (13 nëntor)

5. Holiday Home Makeover With Mr. Christmas (18 nëntor)

6.The Princess Switch: Switched Again (19 nëntor)

7. Alien Xmas (20 nëntor)

8. Angela’s Christmas Wish (20 nëntor)

9. Dolly Parton’s Christmas on the Square (22 nëntor)

10. The Christmas Chronicles 2 (25 nëntor)

11. Sugar Rush Christmas, Season 2 (27 nëntor)

12. Dance Dreams: Hot Chocolate Nutcracker (27 nëntor)

13. Uberweihnachten / Over Christmas ( Nëntor)

14. The Holiday Movies That Made Us (1 dhjetor)

15. Tudo Bem No Natal Que Vem / Just Another Christmas (3 dhjetor)

16. The Great British Baking Show: Holidays, Season 3 (4 dhjetor)

17. Ashley Garcia: Genius in Love: Christmas (9 dhjetor)

18. The Big Show: Christmas (9 dhjetor)

19. How to Ruin Christmas: The Wedding (Dhjetor)

20. Home For Christmas, Season 2 (Dhjetor)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto