Fifi nuk ndalet me ndryshimet drastike në pamje!

10:40 15/09/20202min72
taaaaaaaaaa

Përgjatë këtyre muajve, Fifi është komentuar jashtmase për rënien drastike në peshë. Këngëtarja duket se i është përkushtuar totalisht pamjes fizike, së fundmi ka bërë ndryshimin e radhës.

 

Nga një këngëtare me disa kile më tepër dhe flokët e gjatë të zinj, tashmë Fifi shfaqet tejet elegante dhe me flokët bionde.

 

Ajo ka marrë mjaft komplimenta nga fansat për pamjen e re, edhe pse shpesh personazhet e njohura përdorin paruke për ndryshime të tilla. Gjithsesi, si me paruke, si t’i ketë lyer vërtetë, flokët bionde i shkojnë Fifit po aq sa brunet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto