Fifi dhe Ermali zbulojnë detajin e veçantë të marrëdhënies së tyre teksa përgatisin projektin e ri

13:01 30/09/20201min119
ermal-fifi_ff1593173461-1

Fifi dhe Ermal Fejzullahu do të sjellin së shpejti një bashkëpunim. Dyshja kanë bërë publik lajmin për fansat, të cilët mezi presin këngën e tyre.

Mirëpo, përtej surprizës së bashkëpunimit, dy këngëtarët kanë zbuluar edhe një tjetër detaj të veçantë. Të dy kanë postuar fotot e njëri-tjetrit, shoqëruar me shkrimin “Kusho”. Pra, Fifi dhe Ermali nuk qenkan thjesht kolegë së bashku, por kanë edhe lidhje familjare.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto