Fejohet ish-aktorja e “O Sa Mirë”, Anita Nikaj

11:03 17/10/20203min115
anitanikaj_74674716_160629095037469_3610309993598597155_n-e1602924873262-780x439

Ajo u bë e famshme falë paraqitjes në serialin e njohur, “O Sa Mirë”.

Bëhet fjalë për Anita Nikajn, e cila luajti rolin e studentes nga Tuzi i Malit të Zi – Lul Gruda.

Bukuroshja brune prej disa vitesh jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara, përkatësisht në qytetin e New Yorkut.

Bukuroshja brune tash e sa vite jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara, përkatësisht në qytetin e New Yorkut.

Në ditën më të lumtur të çiftit, përkrah tyre ishte edhe fotografia e famshme në Amerikë, Liridona Gjokaj, e cila vitin e kaluar ishte shpallur fotografia e vitit nga International Film Festival of New York.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto