Fatmir Mediu ndan foton e veçantë nga Uashingtoni, takohet me një nga aktorët më të mëdhenj të të gjitha kohërave

19:29 25/10/20201min97
Mediu-4-770x433-1-696x391

Kryetari i Partisë Republikane, Fatmir Mediu, gjatë një vizite në Uashington të SHBA-së është takuar me aktorin shumë të famshëm, Morgan Freeman.

Mediu e ka shpërndarë foton me aktorin në rrjetet sociale, duke e shoqëruar edhe me një nga thëniet e Morgan Freeman.

“Si mundemi ta ndryshojmë botën? Duke u siguruar që një akt mirësie të ndiqet nga një akt tjetër mirësi”, shkruhet në foton mes Mediut dhe Freeman.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto