“Është sekret për momentin, por do e mësoni”, i është përgjigjur Loredana kuriozitetit të fansave për një bashkëpunim me Mozzik

17:36 06/11/20202min75

Loredana dhe Mozzik po përfliten prej kohësh për një ri-bashkim, por në të njejtën kohë edhe për një bashkëpunim të mundshëm. Dyshja i kanë bërë të gjithë fansat e tyre konfuzë, pasi nuk kanë reaguar ndaj asnjë aludimi.

 

Teksa momentet ku Loredana dhe Mozzik janë në shoqërinë e njëri-tjetrit po bëjnë xhiron e rrjetit, reperja ka vendosur të kthejë disa përgjigje në kanalin e saj në Youtube.

Komenteve ku aludohet për një bashkëpunim me Mozzik, Loredana u është përgjigjur: “Është sekret për momentin, por do e mësoni”.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto