Eros Grezda më krenar se asnjëherë për Oriola Marashin, nuk ndalet me dedikimet romantike!

11:22 10/09/20202min65
grezz-770x470-1-696x425-1

Futbollisti Eros Grezda dhe partnerja e tij Oriola Marashi janë një nga çiftet më të komentuara në showbizzin shqiptar. Ata bënë publike lidhjen e tyre vetëm pak kohë më parë, pasi u izoluan një periudhë së bashku në Kroaci për shkak të COVID-19.

Përflitet se tashmë lidhja e tyre është zyrtarizuar dhe shumë shpejt do të këmbejnë dhe unazat pasi familjet e tyre janë prezantuar me njëra tjetrën. Ndërkaq tashmë nuk mungojnë as dedikimet romantike dhe postimet me njëri tjetrin në rrjete sociale.

Ndërkohë që këtë periudhë Erosi dhe Oriola kanë ndarë foto me njëri tjetrin dhe shfaqen mjaft të dashuruar. Futbollisti ka treguar së fundmi se është tepër krenar për partneren e tij dhe publikuar në ‘Instastory’ një fotografi nga Turqia, ndërkohë që ka fotografuar Oriolën.

“Krenar për ty”, janë fjalët e Erosit krahas postimit, të cilin e ka shoqëruar me një zemër të kuqe.

Çifti janë përfolur për një ndarje pak kohë më parë por duket se gjërat mes tyre janë rregulluar dhe padiskutim q jan një nga çiftet më simpatikë të showbizzit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto