Erjona Sulejmani “ngre temperaturat” me fotot topless në plazh

21:04 22/02/20211min49

erjona-sulejmani-780x439 (1)

Erjona Suljemani ka zgjedhur të shijojë rrezet e diellit në mënyrë sa më natyrale. Modelja ka postuar disa foto nga plazhi, ku shfaqet topless.

Vetëm me bikini dhe duke mbuluar gjoksin me duar, Erjona nuk i ka lënë shumë vend imagjinatës. Fotot e saj kanë bërë xhiron e rrjetit, ndërkohë që të shumtë kanë qenë ata që e kanë komplimentuar për format perfekte trupore.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto