Erion Dasho: A do t’u vijë turp ndonjë ditë?

11:27 05/09/20203min83
erion-dasho-780x405
Testimet vazhdojnë me mik, në privat apo kur shenjat janë aq të qarta sa testimi ka vlerë vetëm për statistikë!
Privati vazhdon të rrjepë 100 Euro për test dhe nuk deklaron as besueshmërinë e testit, as çmimin e blerjes dhe as vendin e origjinës!
Rastet ditore ulen dhe ngrihen sipas tekave të atyre që testojnë!
Vdekjet vazhdojnë të na mbajnë të salduar në 10 vendet më të prekura të Europës!
Protokollet nuk bëhen transparentë as brenda komitetit!
Trajtimi çudibërës me plazmë dhe heronjtë që dhuruan gjak për plazmë janë harruar!
MINISTRIA DHE KOMITETI VAZHDOJNË TË PËRSËRITIN REFRENIN E PËRDITSHËM PËR MASKA, LARJE DUARSH DHE TESHTITJE NË BRRYL!!!
A DO T’U VIJË TURP NDONJË DITË??!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto