Enca tregon problemin më të madh që ka me meshkujt

14:32 30/09/20202min60
encaaa

Enca këtë periudhë po qëndron në regjim shtrati, për shkak të operacionit që bëri në këmbë.

 

Këngëtarja këto ditë ka qenë mjaft aktive në rrjete sociale, ku ka përmendur shpesh herë “problemet” e jetës së saj personale.

Pas listës së gjërave pozitive dhe negative që ka kaluar këtë vit, Enca ka treguar edhe problemin më të madh që ka me meshkujt. Ajo ka postuar një foto në InstaStory, teksa përqafonte një jastik, duke shkruajtur: “Unë, duke mbajtur meshkuj që nuk meritojnë dashurinë time.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *